2016

Seminaras „Investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą ekonominė nauda“, 2016 m. kovo 18 d. Vilniuje

2016 02 22
Higienos institutas kviečia registruotis į seminarą „Investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą ekonominė nauda“, kuris vyks 2016 m. kovo 18 d. (penktadienį)Higienos institute, Didžioji g. 22, Vilnius.
 
Seminaras skirtas įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistams, visuomenės sveikatos biurų specialistams bei kitiems specialistams, kurie rūpinasi darbuotojų sauga ir sveikata.
 
Seminaro tikslas – pristatyti darbuotojų saugos ir sveikatos ekonominės naudos analizės metodus, pasidalinti teorinių skaičiavimų bei praktinių investicijų į darbuotojų saugą ir sveikatą grąžos vertinimų patirtimi.
Seminaro pradžia 10.00 val., dalyvių registracija 9.30 val. Preliminari seminaro programa (5 ak. val.): atsiųsti
 
Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
 
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą registracija.hi.lt iki 2016 m. kovo 10 d. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu.
 
Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vyr. specialistę Jolitą Kartunavičiūtę, tel. (8 5) 212 0861 arba el. paštu jolita.kartunaviciute@dmc.lt. Esant sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Jolantą Čepienę, tel. (8 5) 262 9931 arba el. paštu jolanta.cepiene@hi.lt.