2016

Seminaras „Darbingumas ir gerovė darbe: nuo ko pradėti?“

2016 11 15
Higienos institutas kviečia į seminarą „Darbingumas ir gerovė darbe: nuo ko pradėti?“, kuris vyks 2016 m. lapkričio 29 d. (antradienį), Higienos institute, Didžioji g. 22, Vilniuje.
 
Seminaro metu bus pristatomas Suomių profesinės sveikatos instituto sukurtas interaktyvus darbingumo ir gerovės darbe kūrimo diskusijų modelis. Diskusijų tikslas – paskatinti darbuotojus ir vadovus kalbėtis ir dalintis mintimis apie tai, kas padeda kurti ir puoselėti darbingumą ir gerovę darbe. Šių diskusijų metu dalyviai kviečiami piešti bei diskutuoti siekiant kūrybiškai pažvelgti į esamą darbo aplinką.
 
Seminaro dalyviai turės galimybę patys išbandyti diskusijų modelį darbo grupėse, bei bus apmokomi kaip vesti panašias grupes savo darbo aplinkoje.
 
Mokymai skirti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų, visuomenės sveikatos ir žmogiškųjų išteklių specialistams.
 
Seminaro pradžia – 9.30 val., dalyvių registracija nuo 9.00 val. Preliminari seminaro programa (3 val.): (atsiųsti)
 
Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
 
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt iki 2016 m. lapkričio 24 d. Susirinkus grupei, registracija gali būti sustabdyta anksčiau. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu pasibaigus registracijai.
 
Daugiau informacijos gali suteikti Sigita Vičaitė, tel. 8 671 41457, el. p. sigita.vicaite@hi.lt
Kilus sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Jolantą Čepienę, tel. (8 5) 262 9931, el. p. jolanta.cepiene@hi.lt