2016

ECDC katalogas antimikrobinio atsparumo ir hospitalinių infekcijų prevencijai ir kontrolei

2016 11 22
Europos ligų ir kontrolės centras (ECDC) nuo 2014 metų tvarko ir atnaujina tinkalalapyje ecdc.europa.eu esantį katalogą, skirtą antimikrobinio atsparumo ir hospitalinių infekcijų prevencijai ir kontrolei (angl. „Directory of online resources for prevention and control of antimicrobial resistance (AMR) and healthcare-associated infections“, HAI).
 
Katalogas yra sukurtas su tikslu pateikti Europos ligų ir kontrolės centro (ECDC), Europos Sąjungos ir Europos Bendrijos šalių narių, tarptautinių ir nacionalinių agentūrų bei profesinių asociacijų parengtas rekomendacijas, numatančias priemones antimikrobinio atsparumo ir hospitalinių infekcijų prevencijai ir kontrolei. Kataloge pateikta informacija yra skirta sveikatos priežiūros specialistams, ligoninių administratoriams ir visuomenės sveikatos specialistams.
 
Kataloge galima rasti antimikrobinio atsparumo ir hospitalinių infekcijų strategijų ir veiksmų planų, hospitalinių infekcijų (pavyzdžiui, Clostridium difficile sukeltos infekcijos) prevencijos rekomendacijų, infekcijų kontrolės organizavimo gairių, antimikrobinio atsparumo valdymo rekomendacijų, nuorodų į organizuojamus tobulinimo kursus bei kitą naudingą informaciją.
 
Katalogą galite rasti paspaudę šią nuorodą: ECDC website