2016

Seminare išbandytas diskusijų modelis, padėsiantis kurti darbuotojų gerovę ir didinti darbingumą

2016 11 30
Šių metų lapkričio 29 d. Higienos institute įvyko seminaras „Darbingumas ir gerovė darbe: nuo ko pradėti?“, skirtas darbuotojų sveikatos ir saugos, visuomenės sveikatos ir žmogiškųjų išteklių specialistams.
 
Renginyje dalyvavo 16 specialistų iš 12 Lietuvos įmonių, įstaigų. Seminare pristatyta Suomijos profesinės sveikatos instituto sukurta „Darbingumo namo“ koncepcija bei šio instituto sukurtas interaktyvus diskusijų modelis, skirtas kurti darbuotojų gerovę ir didinti jų darbingumą. Tokių diskusijų tikslas – paskatinti darbuotojus ir vadovus kalbėtis ir dalintis mintimis apie tai, kas padeda pasiekti šių tikslų. Diskusijų metu dalyviai buvo kviečiami piešti bei diskutuoti, kūrybiškai žvelgti į darbo aplinką. Seminaro dalyviai darbo grupėse išbandė diskusijų modelį, diskutavo apie darbingumo kūrimą ir išsaugojimą bei buvo apmokyti, kaip dirbti panašiose grupėse savo įstaigose, įmonėse, organizacijose.
 
Higienos instituto Profesinės sveikatos centras, bendradarbiaudamas su Suomijos profesinės sveikatos institutu, siekia pritaikyti diskusijų modelį Lietuvos įmonėms. Diskusijų modelio vadovas lietuvių kalba bus prieinamas Higienos instituto interneto svetainėje šių metų gruodžio mėnesį.
 
Daugiau informacijos jums gali suteikti Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vyr. specialistė Sigita Vičaitė, tel. 867141457, el. p. sigita.vicaite@hi.lt.