2013

Parengta informacinė medžiaga apie darbo ir poilsio laiko derinimą darbo vietoje

2013 12 17
Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Tyrimų ir technologijų vertinimo skyriaus specialistai parengė informacinę medžiagą apie darbo ir poilsio laiko derinimą darbo vietoje, skirtą darbuotojams, darbdaviams bei šiuo klausimu besidomintiems kitiems specialistams.
 
Darbo ir poilsio laiko derinimas – vienas sveikatos stiprinimo darbo vietoje aspektų. Darbo ir poilsio laiko pusiausvyros darbo vietoje užtikrinimas ir palaikymas padeda išvengti neigiamų lėtinio streso darbe pasekmių, didina produktyvumą ir darbo užduočių atlikimo kokybę, skatina bendravimą ir bendradarbiavimą tarp kolegų. Šioje informacinėje medžiagoje apžvelgiama bendra darbo ir poilsio laiko samprata, darbo ir poilsio laiko derinimo darbo vietoje ryšys su sveikata ir sauga darbe, aptariamos darbo lankstumo teikiamos galimybės bei glaustai pristatoma kitų Europos šalių patirtis šiuo klausimu. Pateikiamos rekomendacinės gairės darbuotojams ir darbdaviams, kaip galima pasirūpinti darbo ir poilsio laiko pusiausvyra darbo vietoje, padėsiančia kurti ir palaikyti sveikatai palankią, darbuotojų gerovę palaikančią darbo aplinką.


Leidinį galima rasti skyrelyje „Leidiniai“ -> „Informaciniai  leidiniai“.

Daugiau informacijos Jums gali suteikti Higienos instituto  Profesinės sveikatos centro Tyrimų ir technologijų skyriaus vyr. specialistė Justina Kaliatkaitė tel. (8 5) 212 2817 arba el. paštu: juste.kaliatkaite@dmc.lt