2013

Įvyko konferencija „Pacientų darbo sąlygos ir sveikata“

2013 10 28
Spalio 16 d. Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialo konferencijų salėje įvyko mokslinė praktinė konferencija „Pacientų darbo sąlygos ir sveikata“, kurią organizavo Higienos institutas su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos institutu. Konferencija buvo skirta šeimos ir vidaus ligų gydytojams, taip pat alergologams ir klinikiniams imunologams, darbo medicinos gydytojams bei visuomenės sveikatos specialistams.

Skaityti pranešimai apie gydytojo vaidmenį atliekant darbuotojų sveikatos priežiūrą, su darbu susijusias ir profesines ligas, socialinius-ekonominius bei medicininius profilaktinių sveikatos tikrinimų bei profesinių ligų nustatymo aspektus, profesines alergines ligas. Gydytojams pristatyti Higienos instituto atliktų tyrimų – šeimos gydytojų apklausos apie darbuotojų periodinių sveikatos tikrinimų praktiką ir darbuotojų apklausos apie jų motyvus ir patirtį, siekiant profesinių ligų nustatymo, rezultatai. Šeimos ir vidaus ligų gydytojai registravosi į projektą, skirtą skatinti atkreipti dėmesį į pacientų sveikatos būklės ryšį su darbu.

Konferencijos medžiagos santrauką galite atsisiųsti čia.

Daugiau informacijos apie įvykusią konferenciją ir rekomendacijas Jums gali suteikti Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vyr. specialistė Vilma Derkintienė, tel. +370 616 70468.