2013

Lapkritį – Europos infekcinių ligų taikomosios epidemiologijos mokslinė konferencija

2013 06 10

2013 m. lapkričio 5-7 d. Stokholme (Švedija) vyks Europos infekcinių ligų taikomosios epidemiologijos mokslinė konferencija (angl. European Scientific Conference on Applied Infectious Disease Epidemiology – ESCAIDE).

Šios konferencijos tikslas – stiprinti ir plėtoti taikomosios infekcinių ligų epidemiologijos tinklą pasaulyje, keistis žiniomis bei patirtimi su Europos ir pasaulio mokslininkais, suteikti galimybę jauniems mokslininkams pristatyti savo darbus.
 
ESCAIDE 2013 konferencijos organizatoriai kviečia epidemiologus, mikrobiologus, gydytojus, visuomenės sveikatos, veterinarijos ir aplinkos sveikatos specialistus teikti tezes infekcinių ligų prevencijos ir kontrolės, tarp jų epidemiologijos, mikrobiologijos, epidemiologinės priežiūros, vakcinacijos bei infekcinių ligų protrūkių mažinimo metodų ir vertinimo bei kitomis tematikomis. Tezių laukiama iki šių metų liepos 5 dienos.

Daugiau informacijos apie reikalavimus tezėms galite rasti adresu: http://ecdc.europa.eu/en/ESCAIDE/abstracts/Pages/abstracts.aspx

Higienos institutas, bendradarbiaudamas su Europos ligų prevencijos ir kontrolės centru (ECDC) bei tarptautinėmis organizacijomis, dalyvauja specialistų mokymuose, teikia informaciją apie ECDC organizuojamus renginius.

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://ecdc.europa.eu/en/ESCAIDE/Pages/ESCAIDE.aspx