2013

Konferencija ,,Vaikų sveikatos stiprinimo aktualijos“ Kaune

2013 03 25

Kviečiame visuomenės sveikatos specialistus dalyvauti konferencijoje "Vaikų sveikatos stiprinimo aktualijos", kuri vyks 2013 m. balandžio 19 d. viešbučio „Magnus“ konferencijų salėje Vytauto pr. 25, Kaune (žemėlapis).

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencija atitinka Visuomenės sveikatos priežiūros įstatyme nustatytas profesinio tobulinimosi formas, konferencijosos programa 2013 m. vasario 22 d. raštu Nr. (1.1.20-192)10-1596 yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Konferencijos temos (programa) :
• PSO pagrindiniai siekiai ir strategijos sveikatos stiprinimo kontekste.
• Vaikų sveikata ir vaikų augimo standartai.
• Vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo politika ir jos įgyvendinimas visuomenės sveikatos kontekste.
• Ikimokyklinio amžiaus vaikų mitybos ypatumai.
• Sveikos gyvensenos pagrindų formavimas vaikystėje.
• Aktyvių sveikatos mokymo metodų panaudojimas vaikų sveikatos stiprinimui.

Registracija vyks iki 2013 m. balandžio 12 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsiųsti) (atsiųsti) ir gražinti jas elektroniniu paštu gintare@lsa-mkc.lt.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad tie dalyviai, kurie yra dalyvavę anksčiau organizuotose konferencijose „Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“ (2011 metais lapkričio 22 d., o taip pat 2012 metais sausio 24 d., balandžio 11 d., balandžio 12 d., spalio 9 d.) GALI vėl registruotis, nes pagal šios konferencijos tematika yra parengta nauja programa su naujais lektoriais, kuri 2013 m. vasario 22 d. yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Dalyvių registracijų skaičius yra ribotas.

Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru ir VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centru, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007).

Daugiau informacijos jums gali suteikti: Gintarė Kareckaitė, VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centro atstovė, tel 85 279 1354, Mob. +370 613 07 443 arba el. paštu gintare@lsa-mkc.lt