2013

Parengtas statistinis leidinys apie Baltijos šalių gyventojų sveikatą

2013 02 20

Higienos instituto Sveikatos informacijos centras anglų kalba parengė statistinį leidinį „Baltijos šalių sveikata 2011“ (angl. „Health in the Baltic Countries 2011“), kuriame palyginta trijų Baltijos šalių – Estijos, Latvijos ir Lietuvos – gyventojų sveikata ir sveikatos priežiūros įstaigų veikla. Leidinyje pateikti pagrindiniai 2011 metų sveikatos statistikos rodikliai parodo trijų šalių sveikatos panašumus ir skirtumus.

Leidinyje taip pat pateikta bendra informacija apie šalių demografiją, mirtingumą, abortų skaičių, sergamumą tam tikromis ligomis, sveikatos priežiūros išteklius, sveikatos priežiūros įstaigų veiklą bei sveikatos priežiūros išlaidas.

Tai jau 20-asis šios serijos informacinis leidinys, kurį Higienos instituto Sveikatos informacijos centras parengė bendradarbiaudamas su Estijos nacionaliniu sveikatos plėtros institutu ir Latvijos ligų prevencijos ir kontrolės centru.

Leidinys skirtas sveikatos specialistams, vadovams ir politikams, sveikatos studentams ir visiems, besidominantiems visuomenės sveikata.

Ledinį galite rasti Higienos instituto svetainėje, Leidiniai -> Sveikatos statistikos leidiniai.