2013

Projekto TUBIDU mokymai asmenims, dirbantiems su pažeidžiamomis grupėmis

2013 02 11

2013 m. vasario 21-22 dienomis, Vilniuje rengiami projekto „TUBIDU – Visuomenės sveikatos priežiūros ir pilietinės visuomenės stiprinimas kovai prieš tuberkuliozės epidemiją tarp pažeidžiamųjų grupių“ mokymai skirti bendruomeninių organizacijų darbuotojams, socialiniams darbuotojams, bei kitiems asmenims, kurių veikla tiesiogiai susijusi su pažeidžiamomis grupėmis, tokiomis kaip švirkščiamųjų narkotikų vartotojai, ŽIV/AIDS/TB užsikrėtę asmenys.

Mokymų tikslas – suteikti daugiau informacijos apie tuberkuliozę, ŽIV/AIDS ir ko-infekcijas, šių infekcijų plitimo kelius bei prevencijos ir pagalbos galimybes darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su pažeidžiamomis grupėmis.

Mokymų programa (atsiųsti).

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija, kuri vyksta iki 2013 m. vasario 14 d. 12 val. elektroniniu paštu kestutis.rudaitis@hi.lt nurodant vardą pavardę, darbovietę ir pareigas, bei elektroninį paštą ir kontaktinį telefoną. Užsiregistravusiems ir atrinktiems dalyviams bus išsiųstas patvirtinimas apie sėkmingą registraciją.

Atkreipiame dėmesį, kad mokymų kursai skirti asmenims, bendruomeninių organizacijų darbuotojams, socialiniams darbuotojams, bei kitiems asmenims, kurių veikla tiesiogiai susijusi su pažeidžiamomis grupėmis, tokiomis kaip švirkščiamųjų narkotikų vartotojai, ŽIV/AIDS/TB užsikrėtę asmenys.

Daugiau informacijos suteikiama telefonu (8 5) 261 8390 arba el. paštu kestutis.rudaitis@hi.lt