2012

Klaipėdoje ir Gargžduose diskutuota apie moksleivių sveikatai žalingą elgesį

2012 10 30

2012 m. spalio mėn. 26 d. Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybės kartu su Higienos institutu uostamiestyje ir Gargžduose surengė diskusijas „Sveikatai žalingas moksleivių elgesys – savivaldybės dėmesio centre“ bei „Žalingo sveikatai mokinių elgesio problemos ir jų sprendimo galimybės“.

Diskusijose, kuriose aktyviai dalyvavo mokiniai, pedagogai, asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, savivaldos politikai, administratoriai, žiniasklaidos atstovai bei kiti suinteresuoti asmenys, buvo pateikti ir aptarti savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose ir Higienos institute ImPrim projekto „Visuomenės sveikatos gerinimas, skatinant tolygų aukštos kokybės PSP išdėstymą“ įgyvendinimo metu surinkti duomenys apie moksleivių rūkymą, alkoholio ir narkotikų vartojimą bei požiūrį į vykdomas prevencines programas. 

Šiais renginiais buvo siekiama skatinti tarpsektorinį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą ieškant naujų darbo formų ir didinant prevencinio darbo efektyvumą pirminės sveikatos priežiūros lygmenyje. Diskusijose dalyvavo ir jas apibendrino žinomas Lietuvoje šios srities žinovas dr. Aurelijus Veryga.

Diskusijų Klaipėdoje programa
Diskusijų Gargžduose programa

Daugiau informacijos apie įvykusias diskusijas suteiks Higienos instituto direktoriaus pavaduotojas, projekto ImPrim vadovas dr. Vytautas Jurkuvėnas, tel. 262 9709 arba el. paštu vytautas.jurkuvenas@hi.lt.