2012

Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“

2012 09 03
Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“, kurie vyks 2012 m. rugsėjo 19-21 dienomis viešbučio „Ecotel Vilnius“ didžiojoje konferencijų salėje, Slucko g. 8, Vilniuje.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:
•    I DIENA. Sužalojimų rūšys ir pagrindiniai sužalojimų prevencijos bei saugos stiprinimo būdai, sužalojimai namuose, laisvalaikio metu ir jų prevencija
(potemės:  pagrindinės sužalojimų rūšys; tyčiniai ir netyčiniai sužalojimai; sužalojimų kategorijos; pagrindiniai sužalojimų prevencijos ir saugos stiprinimo būdai; namų aplinkoje bei laisvalaikio metu patiriami sužalojimai; nukritimai, nudegimai, skendimai, apsinuodijimai, gyvūnų įkandimai ir jų prevencija).
•    II DIENA. Sužalojimai ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir jų prevencija, eismo traumos ir jų prevencija, pirmosios pagalbos reikšmė sužalojimų atvejais (potemės: ikimokyklinėse ugdymo įstaigose patiriamos traumos ir jų prevencija; saugaus eismo suvokimo ir įgūdžių formavimas ikimokyklinėse įstaigose; pirmoji pagalba vaikui pagal sužalojimų rūšis).
•    III DIENA. Vaikų sužalojimų prevencinės programos (potemės: prevencinių programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į prevencinę veiklą; žinių įsisavinimo patikrinimo testas).

Paskaitas skaito lektoriai doc. dr. Birutė Strukčinskienė, Jolanta Gaidelienė, Vida Dubinskienė.
Vieta: viešbučio „Ecotel Vilnius“ didžioji konferencijų salė, Slucko g. 8, Vilnius.
Data: 2012 m. rugsėjo 19-21 d.
Pradžia: 9:00 val. (rugsėjo 19 d. dalyvių registracija vyks nuo 09:00 iki 09:30, kursų pradžia – 09:30).
Registracija vyks iki 2012 metų rugsėjo 13 d. Prašome užpildyti registracijos formą (atsiųsti) ir ją išsiųsti elektroniniu paštu info@nmmc.lt. Taip pat registruotis į renginį galite užpildžius registracijos formą tinklapyje www.nmmc.lt.

Dalyvių skaičius yra ribotas – paskambinsime tik atrinktiems kandidatams. Pirmenybė teikiama asmenims, nedalyvavusiems VšĮ „Nacionalinis medicinos mokymų centras“ organizuotuose kursuose.

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti tik slaugytojams ir dietologams, atliekantiems sveikatos priežiūros specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga „Nacionalinis medicinos mokymų centras“
el. paštas: info@nmmc.lt
Projekto vadovas
Janis Možeiko

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai