2012

KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KURSAI „Onkologinių ligų prevencija“

2012 06 01
Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Onkologinių ligų prevencija“, kurie vyks 2012 m. birželio 25-27 d.  viešbučio „Šarūnas“ konferencijų salėje Nr. 4, Raitininkų g. 4, Vilniuje.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:

•    I DIENA. Vaikų onkologinių ligų problema Lietuvoje ir pasaulyje (potemės:  onkologinių ligų paplitimas tarp vaikų; vaikų ir suaugusiųjų onkologinių ligų profilaktikos bendrumai ir skirtumai; vaikų sergamumo onkologinėmis ligomis ir mirtingumo nuo jų specifika; nauji kovos su vėžiu būdai).
•    II DIENA. Onkologinių ligų profilaktika ir jos svarba vaikystėje (potemės: vėžio veiksniaiprofilaktikos rūšys; onkologinių ligų profilaktika ankstyvąjame amžiuje; odos vėžio profilaktika; vėžį vaikystėje sukeliantys veiksniai; vėžio rizikos faktoriai, kontroliuotini vaikystėje; sveikatos stiprinimo prioritetai vaikams; vaikų mitybos ypatumai, padedantys išvengti vėžio vėlesniame amžiuje).
•    III DIENA. Onkologinių ligų susirgimų prevencijos programos (potemės: programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į sveikatinimo veiklą; tarpžinybinio bendradarbiavimo svarba).

Paskaitas skaito lektorius dr. R. Gurevičius.
Vieta: Viešbučio „Šarūnas“ konferencijų salė Nr. 4, Raitininkų g. 4, 09200 Vilnius.
Data: 2012 m. birželio 25 - 27 d.
Pradžia: 9:00 val.

Registracija į kursus „Onkologinių ligų prevencija“ vyks iki 2012 m. birželio 20 d. Registruojantis prašome užpildyti registracijos formą (atsiųsti) ir ją išsiųsti elektroniniu paštu info@nmmc.lt. Taip pat registruotis į renginį galite užpildę registracijos formą tinklapyje www.nmmc.lt.

Dalyvių skaičius yra ribotas – paskambinsime tik atrinktiems kandidatams.

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti tik slaugytojams ir dietologams, atliekantiems sveikatos priežiūros specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose.
Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga „Nacionalinis medicinos mokymų centras“
Mokymų projektų vadovas
Janis Možeiko, mob. 867381764

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai