2014

Konferencija „Visuomenės sveikatos stiprinimas ir sveikos gyvensenos skatinimas: iššūkiai ir sprendimo būdai“

2014 09 23

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistus kviečiame registruotis į konferenciją „Visuomenės sveikatos stiprinimas ir sveikos gyvensenos skatinimas: iššūkiai ir sprendimo būdai“, kuri vyks 2014 m. spalio 15 d. viešbučio „Panorama“ konferencijų salėje „Aquarius & Terra“, Sodų g. 14, Vilnius (žemėlapis).

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencija atitinka Visuomenės sveikatos priežiūros įstatyme nustatytas profesinio tobulinimosi formas, konferencijos programa 2014 m. rugsėjo 19 d. raštu Nr. Nr. (10.1.4.1-31)-10-8227 yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Konferencijos temos: (programa)
• Visuomenės sveikatos stiprinimas ir sveikos gyvensenos skatinimas: problemos ir išeitys.
• Visuomenės sveikatą lemiantys veiksniai ir jų valdymas.
• Konfliktai – jų  įtaka asmens ir visuomenės sveikatai bei valdymo būdai.
• Stresas ir jo įtaka asmens visuomenės sveikatai.
• Sveika asmenybė, emocinis intelektas ir sveikata.

Registracija vyks iki 2014 m. spalio 8 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas ir atsiųsti jas elektroniniu paštu matas@lsa-mkc.lt .
Registracijos ir apklausos formos pildymo instrukcija (atsiųsti).

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad tie dalyviai, kurie yra dalyvavę anksčiau organizuotose konferencijose („Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“, „Vaikų sveikatos stiprinimo aktualijos“ ir „Visuomenės sveikatą lemiantys veiksniai ir jų valdymas“), kurios vyko 2010 – 2013 metais GALI vėl registruotis, nes pagal šios konferencijos tematiką yra parengta nauja programa.

Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.
Dalyvių registracijų skaičius yra ribotas.

Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru ir UAB „eKopija“, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-10-V-01-007).

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą.

Matas Martinaitis,
Tel +370-5-2791354, Mob. +370-615-61113.
El. paštas matas@lsa-mkc.lt  
UAB „eKopija“

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai