2012

Kviečia 12–asis Tarptautinės infekcijų valdymo federacijos kongresas

2012 03 21

Tarptautinė infekcijų kontrolės federacija (angl. International Federation of Infection Control – IFIC) kartu su Kroatijos Medicinos Mikrobiologijos ir Parazitologijos draugija (angl. the Croatian Society for Medical Microbiology and Parasitology) kviečia į 12-ąjį tarptautinį kongresą, kuris vyks Zagrebe, Kroatijoje 2012 m. spalio 10-13 dienomis. IFIC nuo 1997 m. organizuoja tarptautinius kongresus specialistams iš įvairių šalių, dirbantiems infekcijų kontrolės priežiūros ir valdymo srityse. Renginys skirtas pasidalinti naujausiomis žiniomis apie infekcijų, susijusių su sveikatos priežiūra, prevencija, tyrimais, pasiektais rezultatais.

Kaip ir ankstesnių metų konferencijos, vykusios Turkijoje, Čilėje, Lietuvoje ir Pietų Afrikos Respublikoje, - taip ir šių metų renginys sukvies specialistus iš viso pasaulio šalių. Renginio metu organizuojamos darbo grupės, diskusijos ir seminarai, informaciją pateiks šios srities specialistai.

Šiame kongrese suteikiama galimybė susipažinti bei plėtoti bendradarbiavimą infekcijų kontrolės srityje, pasidalinti geriausia patirtimi kartu su kolegomis iš kitų pasaulio šalių.

Su sveikatos priežiūra susijusios infekcijos asmens sveikatos priežiūros įstaigose išlieka viena sudėtingiausių problemų, siekiant užtikrinti sveikatos paslaugų kokybę ir pacientų saugą. Susiduriama su vis naujais iššūkiais: didėjantis bakterijų atsparumas antimikrobiniams preparatams, augantys visuomenės lūkesčiai, visuomenės senėjimas ir pan.

Kviečiame specialistus, dirbančius infekcijų kontrolės srityje, prisijungti prie kongreso, pateikti tezes, pranešimus, Lietuvoje atliktų tyrimų rezultatus ir vykdytus projektus, infekcijų prevencijos iniciatyvas.

Visą informaciją apie IFIC organizuojamą kongresą galite rasti svetainėje www.ific2012.com.