2012

Konferencija „Psichikos sveikata. Rizikos veiksniai ir prevencija"

2012 02 09

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistus kviečiame registruotis į konferenciją „Psichikos sveikata. Rizikos veiksniai ir prevencija", kuri vyks 2012 m. vasario 29 d. viešbučio „Radisson Blu Hotel Klaipėda“, konferencijų salėje „Regata/Meridianas“, Šaulių g. 28, Klaipėda. (žemėlapis)

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencija atitinka Visuomenės sveikatos priežiūros įstatyme nustatytas profesinio tobulinimosi formas, programa suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija ir dalyvavimas konferencijoje klausytojams užskaitomas kaip kvalifikacijos kėlimas.

Konferencijos temos: (programa)
• Psichikos sveikatos stiprinimas
• Šiuolaikinė priklausomybių samprata. Prevencijos modeliai
• Psichologinis smurtas darbo vietose kaip darbuotojų psichikos sveikatos problema
• Psichikos ligų stigma visuomenėje ir darbo vietose: raiškos aspektai, poveikis ir įveikos strategijos
• Restruktūrizavimo įtaka darbuotojo psichikos sveikatai. Pagrindiniai streso darbe įveikos principai bei metodai

Registracija vyks iki 2012 m. vasario 24 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsiųsti) ir atsiųsti jas elektroniniu paštu gintare@lsa-mkc.lt.

Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.
Dalyvių registracijų skaičius yra ribotas.

Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru ir VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centru, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007).

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą.

Gintarė Kareckaitė,
Tel +370 (5) 2791354, Mob. +370 613 07443
El. paštas gintare@lsa-mkc.lt
VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai