2012

Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“

2012 01 30

Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“, kurie įvyks vasario 8–10 d. viešbučio „Panorama“ konferencijų centre, Sodų g. 14, Vilnius.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:
• I DIENA. Sužalojimų rūšys ir pagrindiniai sužalojimų prevencijos bei saugos stiprinimo būdai, sužalojimai namuose, laisvalaikio metu ir jų prevencija (potemės:  pagrindinės sužalojimų rūšys; tyčiniai ir netyčiniai sužalojimai; sužalojimų kategorijos; pagrindiniai sužalojimų prevencijos ir saugos stiprinimo būdai; namų aplinkoje bei laisvalaikio metu patiriami sužalojimai; nukritimai, nudegimai, skendimai, apsinuodijimai, gyvūnų įkandimai ir jų prevencija).
• II DIENA. Sužalojimai ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir jų prevencija, eismo traumos ir jų prevencija, pirmosios pagalbos reikšmė sužalojimų atvejais (potemės: ikimokyklinėse ugdymo įstaigose patiriamos traumos ir jų prevencija; saugaus eismo suvokimo ir įgūdžių formavimas ikimokyklinėse įstaigose; pirmoji pagalba vaikui pagal sužalojimų rūšis).
• III DIENA. Vaikų sužalojimų prevencinės programos (potemės: prevencinių programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į prevencinę veiklą; žinių įsisavinimo patikrinimo testas).

Paskaitas skaito lektoriai doc. dr. Birutė Strukčinskienė, Jolanta Gaidelienė ir Vida Dubinskienė.
Vieta viešbučio „Panorama“ konferencijų centras, Sodų g. 14, Vilnius.
Data 2012 m. vasario 8–10 d.
Pradžia 9:00 val. (vasario 8 d. dalyvių registracija vyks nuo 09:00 iki 09:30, kursų pradžia – 09:30).

Registracija vyks iki 2012 metų vasario 3 d. Prašome užpildyti registracijos formą (atsiųsti) ir ją išsiųsti elektroniniu paštu info@nmmc.lt. Taip pat registruotis į renginį galima užpildžius registracijos formą tinklapyje www.nmmc.lt.

Dalyvių skaičius ribotas – paskambinsime tik atrinktiems kandidatams.

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendindamas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti tik slaugytojams ir dietologams, atliekantiems sveikatos priežiūros specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis į projekto koordinatorę Eleną Klyukiną, mob. 8 684 06 626, el. p. info@nmmc.lt, VšĮ Nacionalinis medicinos mokymų centras.

Pagarbiai
Konferencijos organizatoriai