2012

Konferencija ,,Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“, Klaipėda

2012 01 05
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistus kviečiame registruotis į konferenciją „Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“, kuri įvyks sausio 24 d. viešbučio „Park Inn Klaipėda“ konferencijų salėje (Minijos g. 119, Klaipėda) (žemėlapis).

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencija atitinka Visuomenės sveikatos priežiūros įstatyme nustatytas profesinio tobulinimosi formas, jos programa 2011 m. spalio 19 d. raštu Nr. 10-(11.4-191)-7897 suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija.

Konferencijos temos (programa):
•    Sveikatos stiprinimo samprata, bendravimas sveikatos stiprinime bei socialinė rinkodara.
•    Sveikatos ir sveikatos priežiūros netolygumai.
•    Širdies ir kraujagyslių ligų epidemiologija: sergamumas, mirtingumas bei rizikos veiksnių paplitimas populiacijoje.
•    Širdies ir kraujagyslių ligų pirminės profilaktikos galimybės ir rezultatai populiacijoje.
•    Paauglių rizikinga veikla ir jos prevencijos galimybės.
•    Darbo su paaugliais, sveikatos stiprinimo srityje.

Registracija vyks iki 2012 m. sausio 20 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsisiųsti) ir atsiųsti jas elektroniniu paštu gintare@lsa-mkc.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenų, dalyvavusių anksčiau (2010 m. gegužės 13 d. Kaune, birželio 15 d. Kaune ir lapkričio 29 d. Vilniuje) organizuotose konferencijose „Sveikatos stiprinimo, sveikos gyvensenos skatinimo, širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“, negalėsime registruoti į konferenciją pagal naują programą „Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“, nes pagal projekto reikalavimus tai būtų laikoma kaip dalyvavimas tame pačiame renginyje.

Visuomenės sveikatos specialistus, nedalyvavusius ankstesnėse konferencijose, maloniai kviečiame registruotis!

Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Dalyvių skaičius ribotas.

Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru ir VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centru, įgyvendindamas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007).

Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą. Kontaktinis asmuo Gintarė Kareckaitė, tel. (8 5) 279 1354, mob. 8 613 07 443, el. paštas gintare@lsa-mkc.lt, VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras. 

Pagarbiai
Konferencijos organizatoriai