2014

Kviečiame visuomenės sveikatos specialistus registruotis į kvalifikacijos tobulinimo kursus

2014 07 01

Kviečiame slaugytojus ir dietologus, taip pat kitus visuomenės sveikatos specialistus, planuojančius atlikti visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose ar norinčius pagilinti šios srities žinias, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Kursų organizatorius VšĮ „Nacionalinis mokymų centras“ siekia išsiaiškinti, kuriuose Lietuvos miestuose susirinktų pilna (-os) grupė (-ės), t. y. 25 visuomenės sveikatos specialistai, į kvalifikacijos kėlimo kursus „Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija”, „Sveikatos stiprinimas, sveikos gyvensenos skatinimas, širdies ir kraujagyslių ligų prevencija” arba „Psichikos sveikatos stiprinimas, psichikos sutrikimų, įskaitant priklausomybės ligų prevencija”.

Jeigu norite, kad kursai vyktų Jums patogioje vietoje, registruokitės į vieną iš trijų temų ir skiltyje „KOMENTARAS" įrašykite vieną iš šių miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Tauragė, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Mažeikiai. Registracijos į renkamas grupeshttp://nmcentras.lt/renginiu-kategorijos/visuomenes-sveikatos-specialistams/. Taip pat informaciją galite pateikti el. paštu:info@nmcentras.ltjanis@nmcentras.lt

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFMIS Nr. VP1-1.1-SADM-10-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti  ne tik visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bet ir planuojantiems jose dirbti ir kitiems VS specialistams, norintiems pagilinti šios srities žinias.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga „Nacionalinis mokymų centras“
Mokymų projektų vadovas
Janis Možeiko, mob. 867381764
el. paštas: info@nmcentras.ltjanis@nmcentras.lt

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai