2014

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Vilniuje „Sveikatos stiprinimas, sveikos gyvensenos skatinimas, širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“

2014 06 18
Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, dalyvauti 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Sveikatos stiprinimas, sveikos gyvensenos skatinimas, širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“, kurie vyks 2014 m. birželio 26-28 d., viešbučio „Ecotel“ konferencijų centre, Slucko g. 8, Vilnius.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:

•    I DIENA. Sveikatos ugdymo ikimokyklinėje įstaigoje ypatumai, vaikų augimo ir vystymosi dėsningumai, tinkama mityba – sveikos gyvensenos pagrindinė sudedamoji dalis (potemės: sveikatos samprata ir sveikatos raida; sveikatos stiprinimas; sveikatos ugdymo ikimokyklinėje įstaigoje tikslas ir uždaviniai, bendrieji principai; sveikatos ugdymo turinio, metodų, stiliaus apžvalga; ikimokyklinio amažiaus vaikųaugimo ir vystymosi ypatumai, ryšys su supančia aplinka; mitybos įtaka vaikų sveikatai ir reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų prevencijoje; vaikų sveikos mitybos principai ir taisyklės; maitinimo organizavimas ikimokyklinėje įstaigoje).
•    II DIENA. Sveikatinimo veiklos planavimas ir įgyvendinimas ikimokyklinėje įstaigoje (potemės:sveikatos stiprinimo programų rengimas; sveikatinimo veiklos vertinimas; bendruomenės įtraukimas į sveikatinimo veiklą; dokumentai reglamentuojantys vaikų sveikatinimo veiklą; sveikatos ugdymo veikslos įgyvendinimas).
•    III DIENA. Pagrindiniai fizinio aktyvumo principai stiprinant vaikų sveikatą, vaikų alerginės ligos (potemės: vaikų antsvorio, nutukimo ir fizinio aktyvumo ryšys; ydingos laikysenos formavimosi priežastys ir jos profilaktika, taisyklingo kvėpavimo lavinimo būdai; vaikų alerginių ligų paplitimas, alergijos simptomaivaikystėje, kaip apsisaugoti nuo alergijos, namų (ikimokyklinės įstaigos) aplinkos įtaka alergijų atsiradimui ir paūmėjimui).


Paskaitas skaito lektorė gyd. Asta Grigaliūnienė
Vieta: viešbučio „Ecotel“ konferencijų centras, Slucko g. 8, Vilnius.
Data: 2014 m. birželio 26-28 d.
Pradžia: 2013 m. birželio 26 d. 8:00 val.  (Registracija prasideda 30 min. iki kursų pradžios)

Registracija vyks iki 2014 m. birželio 19 d. 24 val. Prašome užpildyti registracijos formą adresu http://nmcentras.lt/renginiu-kategorijos/visuomenes-sveikatos-specialistams/
Dalyvių skaičius yra ribotas – paskambinsime tik atrinktiems kandidatams

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFMIS Nr. VP1-1.1-SADM-10-V-01-007),  kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti tik slaugytojams ir dietologams, atliekantiems sveikatos priežiūros specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga „Nacionalinis mokymų centras“
Mokymų projektų vadovas
Janis Možeiko, mob. 867381764
el. paštas: info@nmcentras.ltjanis@nmcentras.lt

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai