2014

TUBIDU projekto suinteresuotų institucijų ir potencialių partnerių atstovų susitikimas

2014 06 09
2014 metų birželio 16 d. Higienos institutas organizuoja TUBIDU projekto suinteresuotų institucijų ir potencialių partnerių atstovų baigiamąjį susitikimą. Šio susitikimo tikslas – pristatyti projekto metu įgyvendintas veiklas, atliktų tyrimų rezultatus ir išleistas rekomendacijas, taip pat pristatyti tuberkuliozės ir ŽIV situaciją Lietuvoje bei aptarti tuberkuliozės prevencijos ir gydymo problemas tarp rizikos grupės asmenų, ypač švirkščiamųjų narkotikų vartotojų ir ŽIV užsikrėtusių asmenų. 

Susitikimas skirtas nevyriausybinių organizacijų atstovams, priklausomybių ligų ir socialinės paramos centrų specialistams, nakvynės namų darbuotojams, tuberkuliozės ir infekcinių ligų ligoninių specialistams, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, Sveikatos apsaugos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų atstovams.

Projektas vykdomas pagal 2011 m. gruodžio 21 d. pasirašytą sutartį su pagrindiniu projekto partneriu − Estijos nacionaliniu sveikatos plėtros institutu (angl., National Institute for Health Development). Higienos institutas yra šio projekto asocijuotas partneris.

Susitikimas vyks 2014 m. birželio 16 d. 9.00 val. viešbutyje „Domus Maria“, adresu Aušros vartų g. 12, Vilnius. 

Susitikimo preliminarią programą rasite čia.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iki 2014 m. birželio 11 d. internetu, − adresu http://registracija.hi.lt/

Daugiau informacijos apie susitikimą suteiks projekto koordinatorė A. Gedminienė tel. (8 5) 261 4184, el.p. aiste.gedminiene@hi.lt.