2014

Higienos instituto darbuotojos dalyvavo Trakų pusmaratonyje

2014 05 13
2014 m. gegužės 11 d. (sekmadienį) Higienos instituto darbuotojos dalyvavo tarptautiniame „General Financing“ Trakų pusmaratonyje, kurio vienas iš organizatorių Sveikatos apsaugos ministerija.  Senojoje Lietuvos sostinėje bėgimo profesionalai ir mėgėjai savo jėgas galėjo išmėginti 21,097 km, 10 km ir 5 km distancijose, šiaurietiškojo ėjimo varžybose ar vieno kilometro komandiniame bei vaikų bėgimuose. 

Antrą kartą vyksiančiame, Trakų pusmaratonyje, kurį organizuoja „General Financing“, prie starto linijos stojo beveik 2000 dalyvių, tarp kurių buvo ir Higienos instituto atstovės: Raimonda Janonienė, Ugnė Augustinaitė, Jelena Isakova, Megė Rukšaitė, Milda Garbuvienė, Neringa Madeikytė, Irma Zerveckaitė ir Dalia Tendziagoslytė. Visos dalyvės sėkmingai kirto pasirinktos 5 km. distancijos finišo liniją ir buvo apdovanotos specialiai Trakų pusmaratoniui sukurtais medaliais. 

Higienos institutą atstovavusios darbuotojos žada ir kitais metais dalyvauti bėgimo tradicijas Trakuose atgaivinusiame renginyje, ypatingai išsiskiriančiame vaizdinga trasa, kurios didžioji dalis buvo nusidriekusi palei ežerą su Trakų pilies peizažu fone, bei kviečia visus Higienos instituto darbuotojus ryžtingai atstovauti savo įstaigai, kad kitais metais startuotų dar gausesnis fiziniam  aktyvumui pritariančių žmonių  būrys.