2014

Seminaras-diskusija „Nepageidaujamų įvykių registravimo, stebėsenos ir prevencijos modelis“

2014 02 14
2014 m. vasario 21 d. Higienos institutas organizuoja seminarą – diskusiją tema „Nepageidaujamų įvykių registravimo, stebėsenos ir prevencijos modelis“. Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, diegiant visuomenės sveikatos technologijų vertinimo sistemą ir nepageidaujamų įvykių registravimo sistemą“ (VP1-4.3-VRM-02-V-05-012).

Seminaro – diskusijos tikslas - aptarti ekspertų grupės rengiamą nepageidaujamų įvykių registravimo, stebėsenos ir prevencijos modelį, jo pritaikomumą ir diegimo Lietuvos bendro pobūdžio ligoninėse galimybes.

Seminare kviečiami dalyvauti sveikatos politikai ir administratoriai, sveikatos priežiūros įstaigų vadovai ir specialistai, atsakingi už nepageidaujamų įvykių registravimą.

Pranešimus skaitys Higienos instituto projekto vadovai, UAB Ernst & Young Baltic projekto vadovai ir ekspertai, užsienio svečiai.

Preliminarią seminaro – diskusijos programą galite rasti čia.

Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iki 2014 m. vasario 18 d. 12 val. internetinėje registravimosi sistemoje, adresu http://registracija.hi.lt/.

Asmenys, įtraukti į renginio dalyvių sąrašą, bus informuoti 2014 m. vasario 19 d.

Dėl papildomų klausimų ir informacijos prašome kreiptis į K. Rudaitį, tel. (8 5) 262 9055 arba elektroniniu paštu kestutis.rudaitis@hi.lt.