2011

Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“

2011 11 07

Kviečiame slaugytojus ir dietologus, atliekančius visuomenės sveikatos specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo kursus ,,Traumų bei kitų išorinių mirties priežasčių sąlygotų būklių prevencija“, kurie vyks 2011 m. lapkričio 30 – gruodžio 1, 2 dienomis BLC Verslo lyderių centras“ konferencijų salėje, K. Donelaičio g. 62, LT-44248, Kaunas.


Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:

  • I DIENA. Sužalojimų rūšys ir pagrindiniai sužalojimų prevencijos bei saugos stiprinimo būdai, sužalojimai namuose, laisvalaikio metu ir jų prevencija (potemės:  pagrindinės sužalojimų rūšys; tyčiniai ir netyčiniai sužalojimai; sužalojimų kategorijos; pagrindiniai sužalojimų prevencijos ir saugos stiprinimo būdai; namų aplinkoje bei laisvalaikio metu patiriami sužalojimai; nukritimai, nudegimai, skendimai, apsinuodijimai, gyvūnų įkandimai ir jų prevencija).
  • II DIENA. Sužalojimai ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir jų prevencija, eismo traumos ir jų prevencija, pirmosios pagalbos reikšmė sužalojimų atvejais (potemės: ikimokyklinėse ugdymo įstaigose patiriamos traumos ir jų prevencija; saugaus eismo suvokimo ir įgūdžių formavimas ikimokyklinėse įstaigose; pirmoji pagalba vaikui pagal sužalojimų rūšis).
  • III DIENA. Vaikų sužalojimų prevencinės programos (potemės: prevencinių programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į prevencinę veiklą; žinių įsisavinimo patikrinimo testas).

 

Paskaitas skaito lektoriai doc. dr. Birutė Strukčinskienė, Jolanta Gaidelienė, Vida Dubinskienė.

 

Vieta: „BLC Verslo lyderių centras“ konferencijų salė, K. Donelaičio g. 62, LT-44248, Kaunas.

Data: 2011 m. lapkričio 30 – gruodžio 1, 2 d.

Registracija vyks iki 2011 metų lapkričio 25 d. Registruojantis prašome užpildyti registracijos formą (atsiųsti) ir ją išsiųsti elektroniniu paštu info@nmmc.lt, taip pat registruotis galite tinklapyje www.nmmc.lt/renginiai. Dalyvių skaičius yraribotas – likus savaitei iki mokymų pradžios paskambinsime tik atrinktiems kandidatams. Kiti dalyviai į nurodytas el. pašto dežutes gaus informacinius laiškus.

 

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

 

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.

 

Atkreipiame dėmesį, kad kvalifikacijos kėlimo kursai skirti tik slaugytojams ir dietologams, atliekantiems sveikatos priežiūros specialisto funkcijas ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

 

Viešoji įstaiga „Nacionalinis medicinos mokymų centras“

Projekto vadovas

Janis Možeiko, mob. 867381764

el. paštas: info@nmmc.lt, janis.mozeiko@gmail.com,

Projekto koordinatorė

Elena Klyukina, mob. 868406626

 

Pagarbiai, konferencijos organizatoriai