2011

Mokslinė praktinė konferencija ir seminaras antibiotikų vartojimo ir antimikrobinio atsparumo valdymo problemoms nagrinėti 2011 m. lapkričio 17 dieną, Alytuje

2011 11 02

2011 m. lapkričio 17 d. Alytuje įvyks Higienos instituto kartu Sveikatos apsaugos ministerija bei Alytaus apskrities S. Kudirkos ligonine organizuojami renginiai, skirti lapkričio 18 dieną minimai „Europos supratimo apie antibiotikus dienai“: mokslinė praktinė konferencija „Atsakingas antibiotikų vartojimas ir antimikrobinio atsparumo valdymas“ bei seminaras „Antibiotikai ir vaikai“.

Konferencija „Atsakingas antibiotikų vartojimas ir antimikrobinio atsparumo valdymas“ skirta sveikatos priežiūros įstaigų administratoriams, infekcijų kontrolės ir visuomenės sveikatos specialistams, mikrobiologams bei kitų profesinių kvalifikacijų specialybių gydytojams.

Mokslinėje praktinėje konferencijoje bus supažindinta su antimikrobinio atsparumo problema,  pristatyti infekcijų diagnostikos ir gydymo iššūkiai susiję su dauginiu atsparumu, nagrinėjamas antibiotikų suvartojimas, antibiotikų profilaktika, taip pat hospitalinių infekcijų paplitimas ir prevencija.  Konferencijos programa (atsiųsti).

Seminaras „Antibiotikai ir vaikai“ skirtas gydytojams pediatrams, šeimos gydytojams bei kitiems vaikų ligų specialistams.

Seminare bus supažindinta su antimikrobinio atsparumo problema, antibiotikų skyrimo vaikams situacija Lietuvoje, plačiau nagrinėjamas vaikų infekcijų diagnozavimas ir gydymas, analizuojamos klinikinės situacijos. Seminaro programa (atsiųsti).


Renginių dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. 
Prašome registruotis iki 2011 m. lapkričio 14 d. 16 val., užpildant atitinkamą registracijos formą ir ją nusiunčiant elektroniniu paštukonferencija@hi.lt.  Užsiregistravusiems bus išsiųstas patvirtinimas apie sėkmingą registraciją.

Registracijos forma seminarui (atsiųsti
Registracijos forma konferencijai (atsiųsti

Daugiau informacijos suteiks: 
Kęstutis Rudaitis tel. (8 5) 261 8390, kestutis@hi.lt
Jolanta Čepienė tel. (8 5) 261 2084, jolanta.cepiene@hi.lt.