2011

Konferencija „Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos“ 2011 m. lapkričio 22 d., Kaune

2011 11 02

Gerbiami Kolegos,

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistus kviečiame registruotis į konferenciją “Šiuolaikinės sveikatos stiprinimo strategijos. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos aktualijos", kuri vyks 2011 m. lapkričio 22 d. viešbučio „Europa Royale Kaunas“ konferencijų salėje, Miško g. 11, Kaunas (žemėlapis)

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencija atitinka Visuomenės sveikatos priežiūros įstatyme nustatytas profesinio tobulinimosi formas, konferencijosos programa 2011 m. spalio 19 d. raštu Nr. 10-(11.4-191)-7897 yra suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija.

Konferencijos temos (programa):
• Sveikatos stiprinimo samprata, bendravimas sveikatos stiprinime bei socialinė rinkodara.
• Sveikatos ir sveikatos priežiūros netolygumai.
• Širdies ir kraujagyslių ligų epidemiologija: sergamumas, mirtingumas bei rizikos veiksnių paplitimas populiacijoje.
• Širdies ir kraujagyslių ligų pirminės profilaktikos galimybės ir rezultatai populiacijoje.
• Paauglių rizikinga veikla ir jos prevencijos galimybės.
• Darbo su paaugliais, sveikatos stiprinimo srityje.

Registracija vyks iki 2011 m. lapkričio 17 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsiųsti) ir atsiųsti jas elektroniniu paštu gintare@lsa-mkc.lt.

Dalyvio mokesčio nėra. Konferencija ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.
Dalyvių registracijų skaičius yra ribotas.
Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru ir VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centru, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007).

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą.

Gintarė Kareckaitė,
Tel +370-5-2791354, Mob. +370-613-07443.
El. paštas gintare@lsa-mkc.lt 
VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras 
Pagarbiai, konferencijos organizatoriai