2011

Perkeliama konferencijos „Žalingų įpročių įtaka onkologiniams susirgimams, onkologinių ligų prevencija“ Kaune data

2011 10 04

Gerbiami kolegos,

keičiasi konferencijos „Žalingų įpročių įtaka onkologiniams susirgimams, onkologinių ligų prevencija“ Kaune data. 

Konferencijos organizatoriai gavo daug Jūsų laiškų ir skambučių su prašymais perkelti konferencijos „Žalingų įpročių įtaka onkologiniams susirgimams, onkologinių ligų prevencija" datą, nes spalio 12 d. 14 val. vyks kitos įstaigos seminaras aktualiomis temomis ir daugelis Jūsų jau užsiregistravo į jį.

Tad atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, perkeliame konferenciją į spalio 13 d. Pranešame, kad pakeista tik data, o konferencijos vieta ir programa nesikeičia.

Taigi kviečiame visuomenės sveikatos specialistus spalio 13 d. dalyvauti konferencijoje viešbučio „Magnus“, konferencijų salėje, Vytauto pr. 25, Kaunas (žemėlapis).

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, specializuotuose visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos centruose, mokyklose, ikimokyklinėse ugdymo ir kitose įstaigose dirbantiems specialistams, prisidedantiems prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo.

Konferencijos programa suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija, dalyvavimas joje užskaitomas kaip kvalifikacijos kėlimas. 

Dar kartą atkreipiame dėmesį, kad remiantis sveikatos apsaugos ministro 2011 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr. V-504, dalyvavimas šioje konferencijoje užskaitomas kaip kvalifikacijos kėlimas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, vykdantiems sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Konferencijos temos (programa):
• Onkologinių ligų problema ir paplitimo mastas Lietuvoje;
• Naujausi duomenys apie vėžio priežastis ir rizikos faktorius;
• Vėžio profilaktikos tipai, jų galimybės, privalumai ir trūkumai;
• Profesinio vėžio problema pasaulyje ir Lietuvoje;
• Asbesto poveikio prevencija Lietuvoje.

Registracija vyks iki 2011 m. spalio 10 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsiųsti) ir atsiųsti jas elektroniniu paštu gintare@lsa-mkc.lt.

Dalyvavimas konferencijoje NEMOKAMAS! Registracijos mokestis apmokamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Kviečiame visus dalyvauti! 

Dalyvių skaičius ribotas.

Konferenciją organizuoja Higienos institutas kartu su partneriais, įgyvendindamas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007). Projekto partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą. Kontaktinis asmuo Gintarė Kareckaitė, tel. (8 5) 279 1354, mob. 8 61307 443, el. paštas gintare@lsa-mkc.lt, VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras.

Pagarbiai
Konferencijos organizatoriai