2011

Kvalifikacijos kėlimo kursai „Onkologinių ligų prevencija“ 2011 m. spalio 19–21 d.

2011 10 03

Kviečiame visuomenės sveikatos priežiūros specialistus ir slaugos darbuotojus, vykdančius sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ugdymo įstaigose, registruotis į 18 akad. val.  kvalifikacijos tobulinimo kursus „Onkologinių ligų prevencija“, kurie vyks 2011 m. spalio 19–21 dienomis Utenoje.

Kvalifikacijos tobulinimo kursų temos:
• I DIENA. Vaikų onkologinių ligų problema Lietuvoje ir pasaulyje 
(potemės:  onkologinių ligų paplitimas tarp vaikų; vaikų ir suaugusiųjų onkologinių ligų profilaktikos bendrumai ir skirtumai; vaikų sergamumo onkologinėmis ligomis ir mirtingumo nuo jų specifika; nauji kovos su vėžiu būdai).
• II DIENA. Onkologinių ligų profilaktika ir jos svarba vaikystėje (potemės: vėžio veiksniaiprofilaktikos rūšys; onkologinių ligų profilaktika ankstyvąjame amžiuje; odos vėžio profilaktika; vėžį vaikystėje sukeliantys veiksniai; vėžio rizikos faktoriai, kontroliuotini vaikystėje; sveikatos stiprinimo prioritetai vaikams; vaikų mitybos ypatumai, padedantys išvengti vėžio vėlesniame amžiuje).
• III DIENA. Onkologinių ligų susirgimų prevencijos programos (potemės: programų rengimas ir vertinimas; bendruomenės įtraukimas į sveikatinimo veiklą; tarpžinybinio bendradarbiavimo svarba).

Paskaitas skaitys lektorius dr. R. Gurevičius.
Vieta: kavinės „ABU“ konferencijų salė, Aukštaičių g. 3b, LT-28230 Utena.

Kursų dalyviams bus įteikta padalomoji medžiaga ir išduotas pažymėjimas apie dalyvavimą kursuose ir išklausytą valandų skaičių. Programa suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija, vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro 2011 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr. V-504. Dalyvavimas šiuose kursuose užskaitomas kaip kvalifikacijos kėlimas. 

Registracija vyks iki 2011 m. spalio 17 d. Registruojantis prašome užpildyti registracijos formą (atsiųsti) ir ją išsiųsti elektroniniu paštu info@nmmc.lt Dalyvių skaičius ribotas – informuosime atrinktus kandidatus.

Kursai ir dalyvių maitinimas finansuojami projekto lėšomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursus organizuoja Higienos institutas, įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-V-01-007), kurį vykdo kartu su projekto partneriu Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru.


Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis:

Viešoji įstaiga Nacionalinis medicinos mokymų centras
Projekto vadovas 
Janis Možeiko, mob. 8 673 81 764
El. paštas: info@nmmc.ltjanis.mozeiko@gmail.com.

Pagarbiai

Konferencijos organizatoriai