2011

5-oji Europos infekcinių ligų taikomosios epidemiologijos mokslinė konferencija

2011 07 27
2011 m. lapkričio 6-8 d. Stokholme (Švedijoje) įvyks Europos infekcinių ligų taikomosios epidemiologijos mokslinė konferencija (angl. European Scientific Conference on Applied Infectious Disease Epidemiology – ESCAIDE), kurios tikslai – stiprinti ir plėtoti taikomosios infekcinių ligų epidemiologijos tinklą pasaulyje, keistis žiniomis bei patirtimi šia tema Europos ir tarptautiniu lygiu, suteikti galimybę jauniems mokslo darbuotojams pristatyti savo darbus pagal epidemiologijos mokymų programas (angl. EPIET/FETP).

Konferencija skirta epidemiologams, mikrobiologams, gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams bei veterinarijos ir aplinkos sveikatos ekspertams. Taip pat visiems, kurie domisi infekcinių ligų epidemiologija. 

Konferencijos programa (atsiųsti).

Konferencijoje bus plačiau nagrinėjamos šios temos:
•    Sveikatos gerinimas ir sveikatos lygybė įgyvendinant vakcinacijos programas;
•    Ligoninė ir infekcinės ligos;
•    Didėjantis parazitinių infekcijų aktualumas Europoje;
•    Infekcinių ligų valdymas ekstremalių situacijų metu.

Be to vyks sesijos ir stendinių pranešimų pristatymai, kuriuose bus nagrinėjamas atskiros infekcinės ligos, tokios kaip gripas, tuberkuliozė, ŽIV bei bendrieji infekcinių ligų diagnostikos ir valdymo principai, įskaitant infekcinių ligų protrūkių tyrimo metodologiją, epidemiologinę priežiūrą, antimikrobinį atsparumą, vakcinomis valdomas infekcijas, mikroorganizmų nustatymo metodus. 

Higienos institutas  bendradarbiaudamas su tarptautinėmis organizacijomis, o taip pat atstovaudamas Europos užkrečiamųjų ligų ir kontrolės centrui (ECDC) bei dalyvaudamas specialistų tobulinimosi programose –  teikia informaciją apie ECDC organizuojamus renginius ir dalyvauja juose pagal galimybes.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.

Daugiau informacijos suteikiama tel. (8 5) 261 8390 arba el. paštu: kestutis@hi.lt