2009

Atsinaujinęs žurnalas „Visuomenės sveikata“

2009 04 03
Higienos instituto keturioliktus metus leidžiamas periodinis mokslinis žurnalas „Visuomenės sveikata“  savo skaitytojus šiais metais pasitinka atsinaujinęs ir patobulėjęs. Žurnalas pakeitė ne tik savo išorės dizainą ir publikacijų  formatą, bet nuo šiol jame išskirtos rubrikos, atskirta mokslinė žurnalo dalis.

Iš beveik 30 Lietuvoje leidžiamų biomedicinos krypties žurnalų „Visuomenės sveikata“ yra vienintelis žurnalas, turintis aiškiai apibrėžtą vieną mokslinę kryptį - visuomenės sveikata (10B) Siekiame, kad žurnalas pristatytų ne tik naujausias moksliniais įrodymais pagrįstas publikacijas visuomenės ir profesinė sveikatos srityse (rubrikose „Literatūros apžvalgos“, „Originalūs straipsniai“), bet ir naujausią informaciją apie svarbiausius visuomenės sveikatos politinius ir strateginius sprendimus, geros praktikos pavyzdžius, metodines bei praktines rekomendacijas, higienos normas (rubrikose „Redakcijos skiltis“, „Visuomenės sveikatos praktikai“, „Metodinė medžiaga“).

„Visuomenės sveikata“ skirta mokslininkams, studentams, sveikatos apsaugos organizatoriams ir administratoriams, visuomenės sveikatos specialistams, darbo medikams, epidemiologams, sveikatos statistikams, demografams, sveikatos ugdymo specialistams, aplinkos sveikatos specialistams, gydytojams bei kitiems skaitytojams, besidomintiems visų šalies gyventojų ar atskirų jos grupių sveikatos ir ją veikiančių veiksnių problemomis. Nuo 2005 metų žurnalas indeksuojamas tarptautinėje IndexCopernicus duomenų bazėje, o  jame spausdinami straipsniai pripažįstami tinkamais vertinat mokslo darbuotojų ir dėstytojų kvalifikaciją.

Kviečiame visus mokslininkus ir praktikus išnaudoti žurnalo teikiamas galimybes, pristatant mokslinių tyrimų rezultatus, svarbiausius savo praktinius darbus bei informaciją apie naujienas visuomenės sveikatos srityje.

Daugiau informacijos:
dr. Virginija Kanapeckienė,
žurnalo „Visuomenės sveikata“  atsakingoji redaktorė
Redakcijos tel. (8-5) 262 5479; el. paštas visuomenes.sveikata@hi.lt
Internetinė svetainė čia