2008

Higienos institutui – 200 metų

2009 11 12

Instituto 200 metų veiklos jubiliejaus renginiai

Tarptautinis forumas „Moksliniais tyrimais pagrįsta politika ir sprendimai profesinei ir visuomenės sveikatai“ įvyks spalio 3 d. Vilniuje, viešbučio „Artis“ konferencijų salėje.
Renginyje dalyvaus 150 svečių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Į forumo atidarymą atvyks Lietuvos Respublikos Prezidentūros, Lietuvos Respublikos Seimo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai. Pranešimus skaitys Jungtinės Karalystės, Suomijos ir Lietuvos visuomenės bei profesinės sveikatos srities mokslininkai. Diskusijose dalyvaus Lietuvos ir užsienio sveikatos politikai, administratoriai, mokslo ir mokymo institucijų atstovai, visuomenės ir profesinės sveikatos specialistai. 

Prieš tarptautinį forumą – spalio 2 d. įvyks Baltijos jūros regiono šalių profesinės saugos ir sveikatos tinklo (BSN) seminaras. Renginyje bus apžvelgtos profesinės sveikatos ir saugos darbe aktualijos dešimtyje Baltijos jūros regiono šalių ir parengta rezoliucija, kurią numatoma svarstyti spalio 3 d. minėtame forume. 

Taip pat spalio 2 d. įvyks mokslinė-praktinė konferencija „Kur esame ir kur einame? Infekcijų valdymo modeliai ir naujos technologijos.“ Ją organizuoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kartu su Higienos institutu ir Hospitalinių infekcijų valdymo asociacija.
Konferencijoje dalyvaus sveikatos priežiūros įstaigų administratoriai, infekcijų kontrolės gydytojai ir specialistai, visuomenės sveikatos specialistai, kitų specialybių gydytojai bei mikrobiologai. Pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio lektoriai.
Konferencija įvyks Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, konferencijų salėje (administracinis korpusas, I aukštas) adresu: Santariškių g. 2, Vilnius. Konferencijos pradžia – 10 val., dalyvių registracija – nuo 9 val.