2015

Mokslinė praktinė konferencija „Hospitalinių ir ventiliacinių pneumonijų problema ir valdymo galimybės“

2015 05 07
2015 m. gegužės 29 d. Higienos institutas kartu su Vilniaus miesto klinikine ligonine rengia mokslinę praktinę konferenciją „Hospitalinių ir ventiliacinių pneumonijų problema ir valdymo galimybės“.
 
Konferencija skirta specialistams, atsakingiems už hospitalinių infekcijų epidemiologinę priežiūrą ir valdymą, visų specialybių gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, taip pat visuomenės sveikatos įstaigų administratoriams ir specialistams.
 
Konferencijos dalyviai bus supažindinti su naujausiomis žiniomis apie hospitalinių infekcijų valdymą, sergamumo hospitalinėmis ir ventiliacinėmis pneumonijomis intensyviosios terapijos skyriuose situacija ir išsivystymo priežastimis. Taip pat pranešėjai pristatys pagrindinius hospitalinių ir ventiliacinių pneumonijų prevencijos, kontrolės principus bei mikrobiologinės diagnostikos reikalavimus.
 
Pranešimus skaitys Higienos instituto, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų, Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės specialistai.
 
Konferencija vyks 2015 m. gegužės 29 d. Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos – ginekologijos ir vaikų ligų korpuso Didžiojoje auditorijoje, adresu Antakalnio g. 57, Vilnius.
 
Konferencijos preliminari programa čia.
 
Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl pageidaujančius dalyvauti prašome registruotis iki 2015 m. gegužės 22 d., užpildant registracijos formą Higienos instituto tinklalapyje http://registracija.hi.lt.
 
Daugiau informacijos apie renginį Jums gali suteikti Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro vyr. specialistė Rūta Markevičė tel. (8 5) 261 6681 arba el. paštu ruta.markevice@hi.lt.