2015

Konferencija „Sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“, 2015 m. gegužės 21 d. Vilniuje

2015 05 13
Visuomenės sveikatos biurų specialistus ir savivaldybių gydytojus kviečiame registruotis į konferenciją „Sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“, kuri vyks 2015 m. gegužės 21 d. viešbučio „Panorama“ konferencijų salėje „Humanitas“ (Sodų g. 14, Vilnius).  
 
Konferencija skirta visuomenės sveikatos priežiūros specialistams,  įgyvendinantiems Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. rugsėjo 22 d. įsakymu Nr. V-979 „Dėl Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintą Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašą.
 
Konferencijos temos (programa):
•   Lietuvos gyventojų mityba ir širdies bei kraujagyslių ligų rizika;
•   Fizinio aktyvumo reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų genezei ir prevencijai;
•   Gyventojų motyvacijos rūpintis savo sveikata stiprinimas;
•   Stresas ir širdies bei kraujagyslių ligos, streso valdymas;
•   Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo gyvendinimo ypatumai;
•  Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų patirtis ir galimybės įgyvendinti Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimą;
•   Savivaldybių gydytojų patirtis įgyvendinant Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašą.
 
Registracija vyks iki 2015 m. gegužės 18 d. 12 val. Registruojantis prašome užpildyti registracijos ir apklausos formas (atsiųsti) (pildymo instrukcija (atsiųsti) ir atsiųsti jas elektroniniu paštu matas@lsa-mkc.lt.
 
Dalyvių skaičius ribotas.
 
Konferenciją organizuoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Higienos institutas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras, įgyvendindami Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų ir slaugos darbuotojų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas“ (SFEMIS Nr. VP1-1.1-SADM-10-V-01-007).
 
Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis į konferencijos sekretoriatą.
 
Matas Martinaitis
Tel. (8 5) 279 1354, mob. 8 615 61 113
El. paštas matas@lsa-mkc.lt  
VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras
 
Pagarbiai
Konferencijos organizatoriai