2015

Kviečiame registruotis į seminarą „Profesinės sveikatos priežiūros iššūkiai ir galimybės“

2015 05 15
Higienos institutas kviečia į seminarą „Profesinės sveikatos priežiūros iššūkiai ir galimybės“, kuris vyks 2015 m. birželio 4 d.  Higienos institute, Didžioji g. 22, Vilnius.
 
Seminaras skirtas darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų profesinės sveikatos specialistams, visuomenės sveikatos biurų specialistams bei kitiems specialistams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti profesinės sveikatos srityje. Taip pat kviečiami dalyvauti savivaldybių gydytojai.
 
Seminaro tikslas – sustiprinti specialistų, dirbančių ar planuojančių dirbti įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybose, ar bendradarbiaujančių su jomis, žinias ir praktinius įgūdžius profesinės sveikatos priežiūros srityje.

Seminaro pradžia 10.00 val., dalyvių registracija 9.30 val. Preliminari seminaro programa (5 ak. val.): atsiųsti
 
Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
 
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt/ iki 2015 m. gegužės 28 d. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu.
 
Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus vadovę Rasą Šidagytę, tel. (8 5) 212 2574 arba el. paštu rasa.sidagyte@hi.lt