2015

Rugsėjo 17 d. Panevėžyje vyks Fizinio aktyvumo skatinimo darbo vietose mokymų-informacijos diena

2015 09 02

Rugsėjo 17 d. Panevėžyje įvyks mokymų-informacijos diena „Fizinio aktyvumo skatinimas darbo vietose“, skirta Panevėžio mieste ir rajone veikiančių įmonių vadovams ir darbuotojų sveikata besirūpinantiems specialistams.

Kviečiame įmonių atstovus dalyvauti renginyje ir:

  • sužinoti apie darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo būtinybę ir naudą (kineziterapeuto V. Zavecko paskaita);
  • susipažinti su rekomendacijomis, kaip efektyviai ir kokybiškai įdiegti fizinio aktyvumo skatinimo programas darbo vietose (bus dalinamos rekomendacijos ir plakatai);
  • sužinoti, ką įmonės darbuotojų sveikatinimui gali pasiūlyti visuomenės sveikatos biuras ir kitos mieste veikiančios įmonės;
  • susipažinti su darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo programų pavyzdžiais ir idėjomis.


Renginio laikas 
13.30–15.30 val.

Renginio vieta Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras (Respublikos g. 68, Panevėžys).

Į renginį kviečiami 2–3 įmonės atstovai (vadovas, už darbuotojų sveikatą atsakingas specialistas, personalo specialistas ir pan.). Registracija į renginį vyksta iki rugsėjo 14 d. el. paštu karolina.stankeviciute@panevezysvsb.lt.
 
Renginį organizuoja Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda" ir Higienos institutas. Renginį remia Sveikatos apsaugos ministerija.
 
Daugiau informacijos gali suteikti Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė Karolina Stankevičiūtė tel. (8 45) 46 3281.