2015

Išleistas leidinys „Gimimų medicininiai duomenys 2014 m.“

2015 10 22
Higienos instituto Sveikatos informacijos centras kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakultetu ir Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Neonatologijos centru parengė leidinį „Gimimų medicininiai duomenys 2014 metais”. Leidinys yra skirtas pirmojo gimimų medicininių duomenų leidinio dvidešimtmečiui.
 
Gimimų medicininių duomenų informacinė sistema pradėjo veikti 1993 m., o pirmasis leidinys buvo išleistas 1995 m. Tai yra kasmetinis statistikos leidinys, skirtas pirmiausia sveikatos specialistams, neonatologams. Jame nagrinėjami gimimų medicininiai aspektai: gimdyvės charakteristikos, sveikatos būklė nėštumo metu, gimdymas ir jo komplikacijos, gimusio kūdikio charakteristikos bei būklė, naujagimių ir negyvagimių mirties priežastys.

Leidinį rasite interneto svetainės www.hi.lt skyrelyje „Leidiniai => „Sveikatos statistikos leidiniai” arba paspaudę atsisiųsti
 
Daugiau informacijos suteikti gali Higienos instituto darbuotoja Jelena Isakova tel. 8 52 773301 arba el. paštu: jelena.isakova@hi.lt.