2015

Konferencija „Moksleivių žinių apie infekcijas ir antibiotikus didinimo iniciatyvos“ 2015 m. lapkričio 6 d. Panevėžyje

2015 10 28
Higienos institutas ir Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras organizuoja konferenciją „Moksleivių žinių apie infekcijas ir antibiotikus didinimo iniciatyvos“, kuri įvyks lapkričio 6 d. Panevėžyje.
 
Konferencijos tikslas – pristatyti antimikrobinio atsparumo situaciją Europoje ir Lietuvoje bei skirtingų visuomenės narių vaidmenį, sprendžiant šią problemą, supažindinti su Europos supratimo apie antibiotikus dienos tikslais ir iniciatyvomis, pateikti metodinę medžiagą, skirtą žinojimo ir supratimo apie antibiotikus didinimui, racionalaus vartojimo skatinimui, dirbant su mokyklinio amžiaus vaikais, ir aptarti jos panaudojimo mokyklose galimybes.
 
Į renginį kviečiami savivaldybių sveikatos ir švietimo skyrių, visuomenės sveikatos biurų specialistai, gamtos bei biologijos mokytojai.
 
Renginio pradžia 10:00 val.
 
Renginio vieta Panevėžio rajono švietimo centras, Beržų g. 50, Panevėžys. 
 
Preliminari konferencijos programa (atsiųsti).
 
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu  http://registracija.hi.lt iki 2015 m. lapkričio 3 d. 16 val.  Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu pasibaigus registracijai.
 
Daugiau informacijos gali suteikti Agnė Plentaitė tel. (8 5) 262 9055, el. p. agne.plentaite@hi.lt.

Kilus klausimų dėl registracijos, prašome kreiptis į Jolantą Čepienę tel. (8 5) 262 9931, el. p. jolanta.cepiene@hi.lt.