Asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistai gilino žinias darbuotojų sveikatos stiprinimo srityje ir susipažino su nauja iniciatyva

Birželio 18 d. vykusiame nuotoliniame seminare asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistai susipažino su nauja iniciatyva, skirta darbuotojų sveikatą stiprinančių įmonių pripažinimui.
Seminaro tikslas – tobulinti asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistų kompetencijas rengiant ir įgyvendinant darbuotojų sveikatos stiprinimo programas, gilinti žinias apie darbuotojų sveikatos stiprinimo principus ir metodus bei ugdyti gebėjimus taikyti darbuotojų įtraukimo priemones darbuotojų sveikatai stiprinti.
Renginio metu taip pat aptarti darbuotojų sveikatos stiprinimo programų rengimo ir įgyvendinimo principai bei darbuotojų poreikių vertinimo svarba. Seminare pristatyti praktiniai darbuotojų sveikatos stiprinimo pavyzdžiai – darbuotojų emocinės sveikatos stiprinimo priemonės, haloterapijos ir sauso hidromasažo paslaugų taikymas, fizinio aktyvumo skatinimas, kineziterapijos veiklos bei ergonominių sprendimų integravimas darbo aplinkoje.
Atskiras dėmesys skirtas darbuotojų poreikių vertinimui ir jo svarbai planuojant sveikatos stiprinimo veiklas. Taip pat pristatyta praktinė darbuotojų sveikatos stiprinimo programų rengimo ir įgyvendinimo patirtis, apžvelgti taikomi metodai ir priemonės.
Nuotoliniame seminare dalyvavo 65 asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistai, siekiantys gilinti žinias darbuotojų sveikatos stiprinimo srityje.
Tikimasi, kad pristatyta iniciatyva paskatins asmens sveikatos priežiūros įstaigas ateityje aktyviai dalyvauti „Įmonių pripažinimo darbuotojų sveikatą stiprinančiomis“ iniciatyvoje ir plėtoti darbuotojų sveikatos stiprinimo veiklas.
Atnaujinimo data: 2026-06-23 10:49:07