Pristatyti praėjusių metų nepageidaujamų įvykių stebėsenos rezultatai

Spalio 26 d. įvyko nuotolinis seminaras „2020 m. nepageidaujamų įvykių stebėsenos rezultatai“, kurį organizavo Higienos institutas (HI) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija.
Seminare dalyvavo daugiau kaip 200 sveikatos priežiūros specialistų: asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, administratoriai, medicinos auditoriai ir kiti specialistai, vykdantys nepageidaujamų įvykių stebėseną.
Renginį pradėjo sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas, atkreipdamas dėmesį į pacientų saugos svarbą ir Lietuvos pažangą šioje srityje.
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vidaus audito tarnybos vadovė Dalia Aleknienė pasidalijo nepageidaujamų įvykių valdymo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose patirtimi, pasiekimais ir pristatė pacientų saugos perspektyvas ligoninėje.
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Kokybės vadybos ir valdymo tarnybos vadovė Diana Jančaitienė kalbėjo apie nepageidaujamų įvykių stebėsenos patirtį Kauno klinikose ir ateities perspektyvas, o pacientų saugos entuziastė gydytoja anesteziologė reanimatologė Vilma Traškaitė-Juškevičienė pasidalijo pacientų saugos iššūkiais ir Anesteziologijos klinikos gerąja praktika.
Seminare dr. V. Kanapeckienė supažindino su nepageidaujamų įvykių duomenų kokybe, dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis bei siūlymais, kaip tobulinti nepageidaujamų įvykių stebėseną.
Diskusijos metu pranešėjai atsakė į dalyvių klausimus, išsakė savo lūkesčius ir siūlymus.
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 262 5479.
Skaityti pranešimai
Nepageidaujamų įvykių stebėsenos pokyčiai (atsiųsti)
Dr. Rolanda Valintėlienė, Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro vadovė
Nepageidaujamų įvykių stebėsenos rezultatai (2020 m.) (atsiųsti)
Dr. V. Kanapeckienė, Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos inovacijų skyriaus vadovė
Nepageidaujamų įvykių valdymas Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, patirtis ir stebėsenos perspektyvos
Dr. Dalia Aleknienė, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vidaus audito tarnybos vadovė
Nepageidaujamų įvykių stebėsenos patirtis Kauno klinikose. Ar galime žengti papildomą žingsnį pacientų saugos link? (atsiųsti)
Diana Jančaitienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Kokybės vadybos ir valdymo tarnybos vadovė
Nepageidaujamų įvykių stebėsenos patirtis Kauno klinikose ir perspektyvos ateičiai. Ar galime žengti papildomą žingsnį pacientų saugos link? (atsiųsti)
Vilma Traškaitė-Juškevičienė, Anesteziologijos klinikos anesteziologė reanimatologė
Nepageidaujamų įvykių stebėsenos duomenų kokybė (atsiųsti)
Dr. V. Kanapeckienė, Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos inovacijų skyriaus vadovė
Atnaujinimo data: 2026-03-10 15:05:22