Projekto „Sveikata visus metus 2025“ renginyje – 477 komandos ir 19 318 dalyvių

Higienos instituto Visuomenės sveikatos inovacijų centras (Centras) glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos nacionaline švietimo agentūra (LINEŠA). Centro specialistai aktyviai dalyvauja nacionalinių konkursų darbo grupėse, vertina mokinių darbus, taria sveikinimo žodžius ir skaito pranešimus nacionaliniuose renginiuose.
Vienas iš tokių renginių – sausio 23 d. Kauno „Ąžuolyno“ bibliotekoje įvykęs baigiamasis projekto „Sveikata visus metus 2025“ (Projektas) renginys. Šis Projekto, vykusio visus 2025 metus, uždarymo renginys sulaukė itin didelio susidomėjimo – jame dalyvavo 477 komandos ir net 19 318 dalyvių. Prisijungti buvo kviečiamos visos Lietuvos ugdymo įstaigos.
Projekto tikslas – padėti vaikams ir mokiniams įgyti visapusišką sveikatos sampratą, ugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius ir nuostatas, stiprinti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą ir skatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Šis ir kiti partnerių organizuojami nacionaliniai renginiai yra puiki galimybė nuosekliai propaguoti sveiką gyvenseną, formuoti vaikų ir jaunimo sveikos gyvensenos įgūdžius, rengti juos aktyviam gyvenimui ir būsimai profesinei veiklai, pasitelkiant partnerių kūrybinį ir organizacinį potencialą.
Plačiau apie renginį Baigiamajame „Sveikata visus metus 2025“ renginyje apdovanotos aktyviausios komandos - Sveikata visus metus.
Atnaujinimo data: 2026-02-24 13:17:55