Šiaurės matmens partnerystės darbo saugos ir profesinės sveikatos ekspertų darbo grupės susitikime – apie veiklas ir bendradarbiavimą

Kovo 8–9 d. Rygoje (Latvija) įvyko Šiaurės matmens partnerystės Darbo saugos ir profesinės sveikatos ekspertų darbo grupės (NDPHS OSH EG) 17-asis susitikimas. Susitikime dalyvavo šios darbo grupės pagrindinė Lietuvos atstovė, Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Profesinės sveikatos inovacijų skyriaus vyriausioji specialistė Lolita Pilipavičienė.
Susitikimo metu Latvijos Rygos Stradinio universiteto Profesinės saugos ir aplinkos medicinos departamento atstovai supažindino su Latvijoje atlikto nacionalinio tyrimo rezultatais, aktualiais darbais, pasiekimais ir iššūkiais. Renginyje dalyvavę kitų šalių atstovai trumpai pristatė pagrindines su profesine sveikata susijusias veiklas jų šalyse. Aptartos tolesnių bendrų veiklų galimybės.
Daugiau informacijos apie vykusį susitikimą gali suteikti Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Profesinės sveikatos inovacijų skyriaus vyriausioji specialistė Lolita Pilipavičienė tel. (8 5) 212 0861, el. p. [email protected].
Atnaujinimo data: 2025-10-24 17:01:41