Skelbiama Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymų metinė ataskaita

Ataskaitoje pateikiami apibendrinti 2022 m. įvykusių mokymų rezultatai. Šiuos mokymus vykdė savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. gegužės 17 d. įsakymu Nr. V-590 įsakymu „Dėl Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.
Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tikslas – gilinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir didinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumui psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinti ir psichosocialinei aplinkai darbovietėse gerinti.
Iš viso per 2022 metus mokymai įvyko 108 darbovietėse. Juose dalyvavo 1 976 dalyviai. Baigusių mokymus dalyvių nuomone, jų raštingumas psichikos sveikatos srityje vidutiniškai padidėjo 22,26 proc.
Ataskaitą galima atsiųsti čia.
Daugiau informacijos teikia Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Profesinės sveikatos inovacijų skyriaus vyriausioji specialistė Aneta Abromavičiūtė tel. + 370 5 212 0861 arba el. paštu [email protected].
Atnaujinimo data: 2025-10-24 17:03:41